Kariéra

Kariéra

PROGRAMÁTOR A OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍHO STROJE ve 3D

Pracovní náplň:

  • programování, obsluha, seřizování a údržba CNC 3D
  • programování v CAD/CAM systému
  • vytváření a modifikace CNC programů, volba upínání a nástrojů, stanovení řezných podmínek, optimalizace obrábění
  • měření a kontrola rozměrů obrobku, tvaru, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu
  • manipulace s polotovary, obrobky a nástroji, jejich upínání a ustavení

Požadujeme:

  • minimální vzdělání vyučen v oboru
  • znalost CAD/CAM a CNC programování
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a zručnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní a zavedené společnosti
  • samostatnou i týmovou práci
  • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem
  • možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • výkon práce v Šumperku

V případě zájmu nás kontaktujte na:

E-mail:             martin.nevrly@nullwt-pro.eu
Telefon:           +420 583 215 114

SVÁŘEČ TIG A MIG NEREZOVÝCH POTRUBNÍCH SYSTÉMŮ

  • svařování metodou TIG a MIG
  • specifikace podle technického nákresu
  • dodržování předepsaných předpisů
  • provádění pravidelné údržby strojů

Požadujeme:

  • znalosti a zkušenosti v daném oboru
  • platná certifikace pro svařování TIG a MIG

Nabízíme:

E-mail:             martin.kobza@nullwt-pro.eu
Telefon:           +420 608 329 476